Menu

Holdets stab

Træner
profil
Brian Niclasen
Assistenttræner
ingen pic
Anders Thøgersen
Assistenttræner
ingen pic
Patrick Mikkelsen

StillingSerie 2, P1 22/23 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Amager FF 0 0 0 0 0
2 Amalie 0 0 0 0 0
3 BK Fix (N) 0 0 0 0 0
4 CBS Sport (N) 0 0 0 0 0
5 CIK (O) 0 0 0 0 0
6 FC ESPM (O) 0 0 0 0 0
7 FC Sunshine (N) 0 0 0 0 0
8 IF Føroyar (N) 0 0 0 0 0
9 KFB 0 0 0 0 0
10 Nørrebro United 0 0 0 0 0
11 SC Amager (O) 0 0 0 0 0
12 Sønderbro Fight 0 0 0 0 0
13 Valby Bk. 0 0 0 0 0
14 ØKF (N) 0 0 0 0 0

KampprogramSerie 2, P1 22/23 • Pulje 1

August 2022

Sønderbro Fight
20. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

CBS Sport (N)

CIK (O)
23. aug
Kl. 18.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
27. aug
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Amager FF
September 2022

Amalie
3. sep
Kl. 15.30
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
7. sep
Kl. 19.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

FC Sunshine (N)

IF Føroyar (N)
10. sep
Kl. 14.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
15. sep
Kl. 17.45
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

KFB

ØKF (N)
24. sep
Kl. 14.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight
Oktober 2022

Sønderbro Fight
1. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

SC Amager (O)

BK Fix (N)
8. okt
Kl. 14.00
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Sønderbro Fight

Valby Bk.
14. okt
Kl. 18.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
22. okt
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

FC ESPM (O)

Nørrebro United
28. okt
Kl. 19.00
Ude
Kunst, Mimersparken

Sønderbro Fight
April 2023

CBS Sport (N)
6. apr
Kl. 14.00
Ude
Frederiksberg IP, kunst

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
10. apr
Kl. 14.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

CIK (O)

Amager FF
14. apr
Kl. 18.00
Ude
Kastrup IA ved Diget

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
22. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Amalie

FC Sunshine (N)
26. apr
Kl. 14.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
29. apr
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

IF Føroyar (N)
Maj 2023

KFB
6. maj
Kl. 12.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
10. maj
Kl. 19.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

ØKF (N)

SC Amager (O)
14. maj
Kl. 12.00
Ude
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
20. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

BK Fix (N)

Sønderbro Fight
27. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Valby Bk.
Juni 2023

FC ESPM (O)
2. jun
Kl. 20.00
Ude
Kunst, Valby IP, tribunen

Sønderbro Fight

Sønderbro Fight
17. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Kløvermarkens Idrætsanlæg

Nørrebro United